Agadir

Wanneer gaan

Beste reistijd voor Agadir

Agadir is het hele jaar mild: de gemiddelde maximumtemperaturen lopen van 21 °C in januari tot 27 °C in augustus, en zelfs december, de natste maand, telt maar ongeveer vier regendagen. Kom van juni tot oktober voor warme dagen en de warmste zee (19 tot 21 °C). Van november tot april blijven de dagen rond 21 tot 24 °C, met koele nachten en enkele buien.

Cijfers gecontroleerd in oktober 2026

Het weer in Agadir per maand

Maandgemiddelden. De huidige maand is gemarkeerd.

MaandDag°CNacht°CZee°CRegenmmRegendagendagenZonu per dagWindkm/h
Januari218183237,416
Februari2210172937,919
Maart2312173138,718
April2314181429,421
Mei241618619,522
Juni26181910923
Juli271920008,723
Augustus272021308,221
September261921418,118
Oktober2617212127,915
November2413204237,317
December2210194947,416

Bronnen: Luchttemperatuur en neerslag: WMO climate normals 1991-2020, Agadir Inezgane station (NOAA archive). Zeetemperatuur (open zee voor Agadir) en wind (kust): NASA POWER, MERRA-2 averages for 2001-2025. Zonneschijn: Deutscher Wetterdienst (DWD), 1961-1990 averages, Agadir Inezgane station.

Maand voor maand

  1. Januari

    21 °C overdag8 °C ’s nachtsZee 18 °C32 mm regen3 regendagen7,4 u zon per dagWind 16 km/h

    De koelste maand, met meestal droge dagen rond 21 °C en koele nachten bij 8 °C: neem een jas mee voor de avond. Een goede tijd voor woestijntochten, dagtrips landinwaarts en een hammam na een dag op pad.

    Leuk deze maand

  2. Februari

    22 °C overdag10 °C ’s nachtsZee 17 °C29 mm regen3 regendagen7,9 u zon per dagWind 19 km/h

    Milde dagen rond 22 °C, nachten bij 10 °C en twee of drie regendagen. Goed voor quad- en buggyritten in de duinen, de Kleine Sahara en een stadstour.

    Leuk deze maand

  3. Maart

    23 °C overdag12 °C ’s nachtsZee 17 °C31 mm regen3 regendagen8,7 u zon per dagWind 18 km/h

    Dagen rond 23 °C en enkele buien. Voor de trip naar de watervallen van Imouzzer begint het beste seizoen, dat tot juni loopt.

    Leuk deze maand

  4. April

    23 °C overdag14 °C ’s nachtsZee 18 °C14 mm regen2 regendagen9,4 u zon per dagWind 21 km/h

    Lentedagen rond 23 °C, nachten bij 14 °C en weinig regen. Comfortabel voor dagtrips zoals Paradise Valley, Tafraout en de watervallen van Imouzzer, en voor een surfles.

    Leuk deze maand

  5. Mei

    24 °C overdag16 °C ’s nachtsZee 18 °C6 mm regen1 regendag9,5 u zon per dagWind 22 km/h

    Rond 24 °C met vrijwel geen regen. Een goede maand voor Paradise Valley en de watervallen van Imouzzer, een boottocht in de baai of een kamelenrit bij zonsondergang.

    Leuk deze maand

  6. Juni

    26 °C overdag18 °C ’s nachtsZee 19 °C1 mm regenGeen regendagen9 u zon per dagWind 23 km/h

    De zomer begint: droog, ongeveer 26 °C overdag en 18 °C ’s nachts, met de zee rond 19 °C. Tijd voor het strand, jetski, parasailing en suppen.

    Leuk deze maand

  7. Juli

    27 °C overdag19 °C ’s nachtsZee 20 °C0 mm regenGeen regendagen8,7 u zon per dagWind 23 km/h

    Droog en warm, ongeveer 27 °C overdag, met de zee rond 20 °C. Een maand voor het strand en watersport in de baai: jetski, banana boat, flyboarden of een privéboot.

    Leuk deze maand

  8. Augustus

    27 °C overdag20 °C ’s nachtsZee 21 °C3 mm regenGeen regendagen8,2 u zon per dagWind 21 km/h

    De warmste maand: ongeveer 27 °C overdag en 20 °C ’s nachts, met de zee rond 21 °C. Goed voor een boottocht, snorkelen en duiken of zeekajakken.

    Leuk deze maand

  9. September

    26 °C overdag19 °C ’s nachtsZee 21 °C4 mm regen1 regendag8,1 u zon per dagWind 18 km/h

    Nog steeds zomerweer rond 26 °C, met de zee op ongeveer 21 °C, dicht bij de hoogste temperatuur. Een goede maand voor surflessen, kajakken, duiken en suppen.

    Leuk deze maand

  10. Oktober

    Deze maand

    26 °C overdag17 °C ’s nachtsZee 21 °C21 mm regen2 regendagen7,9 u zon per dagWind 15 km/h

    De dagen blijven rond 26 °C, de zee is het warmst van het jaar (ongeveer 21 °C) en de eerste herfstbuien vallen. Goed voor surflessen, Paradise Valley, Taghazout en de kust van Legzira.

    Leuk deze maand

  11. November

    24 °C overdag13 °C ’s nachtsZee 20 °C42 mm regen3 regendagen7,3 u zon per dagWind 17 km/h

    Milde dagen rond 24 °C, koelere nachten bij 13 °C en ongeveer drie regendagen. Goed voor dagtrips naar Taroudant, Tafraout en Legzira en voor een rondje golf.

    Leuk deze maand

  12. December

    22 °C overdag10 °C ’s nachtsZee 19 °C49 mm regen4 regendagen7,4 u zon per dagWind 16 km/h

    Ongeveer 22 °C overdag en 10 °C ’s nachts: de natste maand, met ongeveer vier regendagen. Goed voor een woestijntour, een kookles en een hammam.

    Leuk deze maand

Vragen over het weer

Wat is de beste tijd om Agadir te bezoeken?+
Wat is de warmste maand in Agadir?+
Wat is de koelste maand in Agadir?+
Wanneer is de zee het warmst in Agadir?+
Wanneer regent het het meest in Agadir?+
Wanneer waait het het hardst in Agadir?+